Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Bakan Çubukçu'ya suikast" ihbarı

YazarMesaj
Dilkolik
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik

Mesaj Sayısı : 1097 Başarı Puanı : 3263 Rep Gücü : 16 Kayıt tarihi : 10/08/09 Yaş : 15 Nerden : Dilkolik Ruh Hali : 29 Bidiği Diller :
  • Türkçe
  • İngilizce
Öğrenmek İstediği Diller :
  • Japonca

"Bakan Çubukçu'ya suikast" ihbarı Empty
MesajKonu: "Bakan Çubukçu'ya suikast" ihbarı   "Bakan Çubukçu'ya suikast" ihbarı Puce-p11Ptsi 1 Kas. 2010 - 21:44

Kahramanmaraş'ta ankesörlü telefon kulübesinden polisi arayan bir kişi, Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'ya suikast yapılacağı ihbarında bulununca güvenlik güçleri harekete geçti.

Doğukent Yolu Vezir Hoca Bulvarı'ndaki ankesörlü telefondan, saat 20.00 sıralarında 155'i arayan bir kişi, Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'ya suikast yapılacağı ihbarında bulundu.

Harekete geçen polis, ihbarın yapıldığı ankesörlü telefonu buldu, çevrede güvenlik önlemi alarak geniş çaplı inceleme başlattı.

Telefondan parmak izi alan polisler, 20- 25 yaşlarında zayıf bir kişinin telefon kulübesi çevresinde görüldüğünün iddia edilmesi üzerine ihbarcının bulunması için çalışma başlattı.

Taksim Meydanı'nda emniyet güçlerine yönelik gerçekleştirilen canlı bombalı saldırıdan bir gün önce de aynı ankesörlü telefondan polis ve jandarmayı arayan bir kişinin, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'a suikast düzenleneceği ihbarında bulunduğu ifade edildi.

AA
http://www.dilkolik.org/

"Bakan Çubukçu'ya suikast" ihbarı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Öğretmenler, Bakan'ın restini gördü!
» Bakan Çubukçu'dan öğretmenlere maaş müjdesi
» Bakan Çubukçu'dan özel sektöre çağrı
» Bakan Çubukçu, Türk-Alman Üniversitesi Akademik Birliktelik Toplantısı'na Katıldı