Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Özcan'dan ÖSYM'ye atama açıklaması

YazarMesaj
Dilkolik
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik

Mesaj Sayısı : 1097 Başarı Puanı : 3263 Rep Gücü : 16 Kayıt tarihi : 10/08/09 Yaş : 15 Nerden : Dilkolik Ruh Hali : 29 Bidiği Diller :
  • Türkçe
  • İngilizce
Öğrenmek İstediği Diller :
  • Japonca

Özcan'dan ÖSYM'ye atama açıklaması Empty
MesajKonu: Özcan'dan ÖSYM'ye atama açıklaması   Özcan'dan ÖSYM'ye atama açıklaması Puce-p11Salı 21 Eyl. 2010 - 3:55

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, istifa eden ÖSYM Başkanı Ünal Yarımağan'ın yerine ÖSYM'ye kısa sürede atama yapılacağını açıkladı. Özcan yeni başkanla ilgili ipucu verdi, görevden almalar olacağını kaydetti.

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, ÖSYM Başkanı Ünal Yarımağan'ın istifasını kendilerine sunduğunu belirterek, ''ÖSYM'ye en kısa sürede vekaleten bir atama yapacağız. Atama yapacağımız kişi ÖSYM dışından olacak ve görevini bu yıl sonuna kadar sürdürecek. Bu arada, ertelediğimiz 12 sınav ile iptal ettiğimiz KPSS Eğitim Bilimleri Sınavı yapılacak'' dedi.

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, ÖSYM'de, mevcut soruşturmalar sonuçlanıncaya, soruşturmanın selameti açısından görevden almalar olacağını bildirdi.

Özcan, ÖSYM'yi yeniden yapılandıracaklarını, bu kapsamda daha önce Milli Eğitim Bakanlığı'na sundukları kanun taslağını geri çekerek, üzerinde çalışacaklarını ve yeni bir yapıya kavuşturacaklarını söyledi. Özcan, kanun taslağının Meclis açıldıktan sonra en kısa sürede gündeme getirileceğini kaydetti.

AA
http://www.dilkolik.org/

Özcan'dan ÖSYM'ye atama açıklaması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Öğretmen atama kontenjanları
» Abdullah Gül'den YGS açıklaması
» Öğretmen Atama Kılavuzu Yayınlandı
» Öğretmenler Şubat'ta 30 bin atama istedi!
» Öğretmen adaylarından atama eylemi