Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Uygun fiyatla, bire bir İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çeviri

2 posters
YazarMesaj
martiler
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Sayısı : 1 Başarı Puanı : 3 Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi : 19/05/10

Uygun fiyatla, bire bir İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çeviri Empty
MesajKonu: Uygun fiyatla, bire bir İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çeviri   Uygun fiyatla, bire bir İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çeviri Puce-p11Çarş. 19 Mayıs 2010 - 2:19

Şu anda Alternatif Yayıncılıkta freelance olarak yazılı çeviri görevime devam ediyorum. Ayrıca kayıtlı olduğum bürolar:
AİM Danışmanlık, Arel Tercüme, Güven Çeviri Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Ltd.Şti, Atak Tercüme &Teknoloji &Yayıncılık, Dijital Tercüme, Expert Tercüme, Hedef Tercüme ve Büro hizmetleri, Irmak Tercüme, İsis Tercüme, Master Çeviri, Prestij Çeviri, Renas Translation Services, Şahin Tercüme, Yamaç Tercüme ve Zulloch Ltd. Uzmanlık alanım, İktisat mezunu olduğum için ekonomi ve finans. Çeviri işine başladığımdan beri, sürekli olarak teknik tercüme yapıyorum. İngilizce-Türkçe ve Türkçe- İngilizce tüm çevirilerinizi yapabilirim.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Cool
gurdal
Yeni Üye
Yeni Üye
gurdal

Mesaj Sayısı : 1 Başarı Puanı : 1 Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi : 14/03/11

Uygun fiyatla, bire bir İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çeviri Empty
MesajKonu: Geri: Uygun fiyatla, bire bir İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çeviri   Uygun fiyatla, bire bir İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çeviri Puce-p11Ptsi 14 Mart 2011 - 8:27

ben de aynışekilde çeviri yapmak istiyorum . fiyat konusu cok sorun değil iletişim: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Uygun fiyatla, bire bir İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çeviri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» World Wide Dictionary-İngilizce-türkçe, Türkçe-İnglizce Sözlük
» Pratik arapça dosyalar : ingilizce, türkçe anlamı ve okunuşuyla mp3 lü
» 8. sınıf müfredatına uygun sbs ingilizce ünite testleri
» İngilizce çeviri
» Diyaloğ ingilizce çeviri