Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ingizlice listening

4 posters
YazarMesaj
neytiri
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Sayısı : 3 Başarı Puanı : 5 Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi : 17/01/10

ingizlice listening Empty
MesajKonu: ingizlice listening   ingizlice listening Puce-p11Paz 17 Ocak 2010 - 10:05

ben samsun sosyal bilimler lisesinde ingilizce hazırlık sınıfı okuyan bir öğrenciyim ve öğretmenlerim bana hem speaking gelişimi için hem de listening gelişimi için ingilizce alt yazılı ingilizce konuşulan filmler izlememi tavsiye ettiler fakat internette o tür filmleri çok aramama rağmen bir türlü bulamadım lütfen biri bana bir site falan tavsiye etsin herkesten rica ediyorum...
Dilkolik
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik

Mesaj Sayısı : 1097 Başarı Puanı : 3263 Rep Gücü : 16 Kayıt tarihi : 10/08/09 Yaş : 15 Nerden : Dilkolik Ruh Hali : 29 Bidiği Diller :
  • Türkçe
  • İngilizce
Öğrenmek İstediği Diller :
  • Japonca

MesajKonu: Geri: ingizlice listening   ingizlice listening Puce-p11Paz 17 Ocak 2010 - 10:32

hocalarınıza kesinlikle katılıyoruz. Dinleme amaçlı sayfamızda materyaller var ve yenilerini de zamanla ekleyeceğiz. Şimdilik bunlardan yararlanabilirsiniz. Film izleyebileceğiniz bir sayfa bulunca bildiririz. Aslında bir ara bulmuştum kısa fimlerdi ve altyazılıydı hepsi, güzeldi de. Sayfayı bir kaybettim bir daha bulamadım Smile
http://www.dilkolik.org/
neytiri
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ingizlice listening   ingizlice listening Puce-p11Paz 17 Ocak 2010 - 10:39

yardımlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim...
Dilci
İngilizce Öğretmeni
Dilci

Mesaj Sayısı : 444 Başarı Puanı : 1159 Rep Gücü : 63 Kayıt tarihi : 29/07/09

MesajKonu: Geri: ingizlice listening   ingizlice listening Puce-p11Paz 17 Ocak 2010 - 21:33

belki film olarak değil de, dinleme materyali açısından [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sayfasına kullanabilirsiniz. Dinleme açısından oldukça zengin bir içeriğe sahip üstelik dinlenilen materyallerin metin dosyaları da mevcut.
neytiri
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ingizlice listening   ingizlice listening Puce-p11Ptsi 18 Ocak 2010 - 2:32

çok teşekkür ederim gerçekten faydalı bir siteymiş...Smile
waycell
Yeni Üye
Yeni Üye
waycell

Mesaj Sayısı : 40 Başarı Puanı : 127 Rep Gücü : 6 Kayıt tarihi : 15/02/10 Yaş : 40 Nerden : Erzurum Ruh Hali : 33 Bidiği Diller :
  • İngilizce

MesajKonu: Altyazılı film   ingizlice listening Puce-p11Çarş. 17 Şub. 2010 - 11:18

Altyazılı film izlemek isteyenler Yabancı sitelerden torrent uzantılı filmleri indirip , altyazısını sitelerden bularak ingilizce ya da Türkçe altyazılı olarak izleyebilirler Bunun için internetinizin sınırsız olması gerekir bilgisayarınızda da bittorrent programının kurulu olması gerekir Ayrıntılıdır ama yapabilirseniz ingilizceniz için çok faydalı olacaktır

ingizlice listening
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ingilizce dinleme becerileri - listening
» ingilizce selamlaşmalar - ingilizce dinleme becerisi - listening
» ingilizce dinleme ve anlama alıştırmaları - listening
» ingilizce dinleme becerisi (listening) nasıl gelişir
» ingilizce dinleme çalışması ve alıştırmalar - english listening