Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mağdur Öğretmenler 15 Ocak'da Eylem Yapıyor

YazarMesaj
Dilkolik
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik

Mesaj Sayısı : 1097 Başarı Puanı : 3263 Rep Gücü : 16 Kayıt tarihi : 10/08/09 Yaş : 15 Nerden : Dilkolik Ruh Hali : 29 Bidiği Diller :
  • Türkçe
  • İngilizce
Öğrenmek İstediği Diller :
  • Japonca

Mağdur Öğretmenler 15 Ocak'da Eylem Yapıyor Empty
MesajKonu: Mağdur Öğretmenler 15 Ocak'da Eylem Yapıyor   Mağdur Öğretmenler 15 Ocak'da Eylem Yapıyor Puce-p11Ptsi 10 Ocak 2011 - 5:23

Atanamayan yüzbinlerce öğretmenin hukuki haklarını aylardır savunan, kopya çetesine karşı yürütülen mücadelede yaptığı açıklamalarla dikkati çeken Türk Eğitim-Sen Başkanı İsmail Koncuk, mağdur öğretmenlerin Ankara’da yapacağı büyük buluşmaya Adana, İzmir ve İstanbul’dan otobüs kaldırarak destek vereceğini duyurdu...

KPSS kopya skandalını protesto etmek, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Şubat ayı içerisinde en az 30 bin öğretmen ataması yapma taleplerini kamuoyuna duyurmak için 15 Ocak’da Ankara’da buluşmaya hazırlanan öğretmenlere en anlamlı destek Türk Eğitim Sen’den geldi. Sendika’nın İzmir, Adana ve İstanbul’dan kaldıracağı otobüsler 14 Ocak’ta yola çıkıyor.İstanbul’dan gidecek olanların 14 Ocak Cuma günü saat 22.00'de Taksim’de AKM önünde, Anadolu yakası için Kartal Köprüsü, İzmit’te ise Halkevi Durağında hazır olmaları istendi.

Mağdur öğretmenler günlerdir internetten bu eylemi duyurmaya çalışıyor. Ataması Yapılmayan Öğretmenler Platformu da eyleme destek veriyor. Öğretmenler 15 Ocak Cumartesi günü saat 11:00'de Ankara Sıhhıye Abdi İpekçi Parkında toplanacaklar.
http://www.dilkolik.org/

Mağdur Öğretmenler 15 Ocak'da Eylem Yapıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Öğretmenler yarın eylem yapacak
» 'MEB de mağdur oldu'
» Eğitim Sen: Üç aşamalı SBS ciddi mağdur etti
» MEB önünde maskeli eylem
» MEB, kopyaya karşı çalışma yapıyor