Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Öğretmenler 24 Kasım için Ücretsiz Ulaşım istedi

YazarMesaj
Dilkolik
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik

Mesaj Sayısı : 1097 Başarı Puanı : 3263 Rep Gücü : 16 Kayıt tarihi : 10/08/09 Yaş : 15 Nerden : Dilkolik Ruh Hali : 29 Bidiği Diller :
  • Türkçe
  • İngilizce
Öğrenmek İstediği Diller :
  • Japonca

Öğretmenler 24 Kasım için Ücretsiz Ulaşım istedi Empty
MesajKonu: Öğretmenler 24 Kasım için Ücretsiz Ulaşım istedi   Öğretmenler 24 Kasım için Ücretsiz Ulaşım istedi Puce-p11Paz 7 Kas. 2010 - 3:35

Demokrat Eğitimciler Sendikası(DES) Genel Başkanı Gürkan Avcı, Ankara ve İstanbul başta olmak üzere, Büyükşehir Belediye Başkanlarına mektup göndererek, öğretmenler için, “24 Kasım Öğretmenler Günü”nde ücretsiz ulaşım istedi.

DES Genel Başkanı Avcı, Ankara, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Adana, Antalya, Bursa, Konya, Mersin, Samsun ve Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlarına birer mektup gönderdi. Avcı mektubunda, öğretmen ve eğitim çalışanlarının önemli harcama giderlerinden birisinin de ulaşım masrafı olduğunu belirterek, “Ülkemizin geleceği olarak gördüğümüz çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimize moral vermek ve ‘Öğretmenler Günü Hediyesi’ olarak onore etmek adına sizlerden öğretmenler için ücretsiz ulaşım müjdesi vermenizi bekliyoruz” dedi. Ekonomik sıkıntılar nedeniyle tasarruf etmek için okuluna yürüyerek gidip gelen öğretmenlerin bulunduğuna sıkça şahit olduğunu ifade eden Avcı şöyle devam etti:

“Bazı günler birkaç kez okula gitmesi gereken öğretmenlerimizin bir bölümünün otobüs ücretini bile veremez durumda olduğunu biliyoruz. Bu münasebetle ücretsiz ulaşım hizmeti öğretmenlerimizi önemli ölçüde rahatlatacaktır. Kadirşinas öğretmen camiası bu hizmetinizi yıllarca hayırla anacaktır. Tüm öğretmenler ve eğitim çalışanları adına şimdiden teşekkürlerimi sunarım” dedi.

ANKA
http://www.dilkolik.org/

Öğretmenler 24 Kasım için Ücretsiz Ulaşım istedi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 24 Kasım Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun
» Öğretmenler Şubat'ta 30 bin atama istedi!
» Doktorlar, TUS için Gül'den yardım istedi
» CHP, KPSS için 'Meclis Araştırması' istedi
» ÖSYM, kopyaya fren için cep telefonu sesini ‘baz’dan kısmak istedi