Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Milli Eğitim Şurası yarın toplanıyor

YazarMesaj
Dilkolik
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik

Mesaj Sayısı : 1097 Başarı Puanı : 3263 Rep Gücü : 16 Kayıt tarihi : 10/08/09 Yaş : 15 Nerden : Dilkolik Ruh Hali : 29 Bidiği Diller :
  • Türkçe
  • İngilizce
Öğrenmek İstediği Diller :
  • Japonca

Milli Eğitim Şurası yarın toplanıyor Empty
MesajKonu: Milli Eğitim Şurası yarın toplanıyor   Milli Eğitim Şurası yarın toplanıyor Puce-p11Paz 31 Ekim 2010 - 4:09

Eğitim çevresinden 800'e yakın kişinin katılmasının beklendiği Milli Eğitim Şurası'nda, öğretmen adaylarının seçimi masaya yatırılacak.

Kızılcahamam'da düzenlenecek şura gündemindeki konular arasında, ilköğretim ve ortaöğretimin güçlendirilmesi, ortaöğretime erişimin sağlanması ve eğitim ortamları da var.

Konular, 5 ayrı komisyon tarafından tartışılacak. Komisyonlarca hazırlanan raporlar, genel kurula sunulacak ve karara bağlanacak.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın "en üst danışma kurulu" niteliğindeki şuraya, eğitimle ilgili tüm kurumların yanı sıra diğer kamu kurum ve kuruluşlarından da temsilciler katılıyor.

Şurada alınan kararlar, tavsiye niteliği taşıyor. Şura, 5 Kasım 2010'da sona erecek

CNNTürk
http://www.dilkolik.org/

Milli Eğitim Şurası yarın toplanıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eğitim Sen, Milli Eğitim Şurası'ndan çekildi
» Milli Eğitim'in ücretli öğretmen tepkisi
» Milli Eğitim Şurası pazartesi günü
» 18. Milli Eğitim Şurası sona erdi
» Milli Eğitim'te büyük değişiklik