Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KPSS adaylarına değişiklik için son gün

YazarMesaj
Dilkolik
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik

Mesaj Sayısı : 1097 Başarı Puanı : 3263 Rep Gücü : 16 Kayıt tarihi : 10/08/09 Yaş : 15 Nerden : Dilkolik Ruh Hali : 29 Bidiği Diller :
  • Türkçe
  • İngilizce
Öğrenmek İstediği Diller :
  • Japonca

KPSS adaylarına değişiklik için son gün Empty
MesajKonu: KPSS adaylarına değişiklik için son gün   KPSS adaylarına değişiklik için son gün Puce-p11Salı 28 Eyl. 2010 - 0:47

Adaylardan adres ve sınav merkezi değiştirmek isteyenlerin 1 Ekim'e kadar bu işlemleri internet üzerinden yapması gerekiyor

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), 31 Ekimde yeniden yapılacak olan KPSS Eğitim Bilimleri Sınavı'na girecek adaylardan adres ve sınav merkezi değiştirmek isteyenlerin 1 Ekime kadar bu işlemleri internet üzerinden gerçekleştirebileceklerini bildirdi.

ÖSYM'nin internet sitesinde yer alan duyuruda, iptal edilen 2010-KPSS Lisans Eğitim Bilimleri Sınavı'nın 31 Ekim 2010'da yapılacağı anımsatıldı.

Duyuruda, bu sınava girecek adaylardan adres ve sınav merkezi değişikliği yapmak isteyenlerin, değişiklikleri ÖSYM'nin http://ais.osym.gov.tr internet sayfasında bulunan Aday İşlemleri Sistemi üzerinden şifreleri ile kendilerinin yapabilecekleri belirtildi.

Adres ve/veya sınav merkezi değişikliğinin 1 Ekim Cuma günü saat 23:59'a kadar gerçekleştirilebileceği, adres ve/veya sınav merkezi değişikliği isteğinin ÖSYM'ye dilekçeyle bildirilmeyeceği, bu amaçla gönderilen dilekçelerin kesinlikle işleme konulmayacağı kaydedildi.

AA
http://www.dilkolik.org/

KPSS adaylarına değişiklik için son gün
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KPSS ortaöğretim/önlisans sınavında değişiklik
» KPSS'nin iptali için başvuru
» Öğretmenlik için KPSS yarın
» Erdoğan, KPSS için MİT'i görevlendirdi!
» CHP, KPSS için 'Meclis Araştırması' istedi