Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MHP, KPSS'deki yalan haberlere dava açıyor

YazarMesaj
Dilkolik
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik

Mesaj Sayısı : 1097 Başarı Puanı : 3263 Rep Gücü : 16 Kayıt tarihi : 10/08/09 Yaş : 15 Nerden : Dilkolik Ruh Hali : 29 Bidiği Diller :
  • Türkçe
  • İngilizce
Öğrenmek İstediği Diller :
  • Japonca

MHP, KPSS'deki yalan haberlere dava açıyor Empty
MesajKonu: MHP, KPSS'deki yalan haberlere dava açıyor   MHP, KPSS'deki yalan haberlere dava açıyor Puce-p11C.tesi 18 Eyl. 2010 - 2:44

MHP Genel Sekreteri Cihan Paçacı, KPSS iddialarıyla ilgili gözaltına alınan Oruç Ali Uğur'un partide hiçbir dönemde genel başkan danışmanlığı görevinde bulunmadığını bildirdi.

Paçacı, yazılı açıklamasında, bazı basın yayın organlarında Oruç Ali Uğur'un Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin bir dönem danışmanlığını yaptığı haberlerinin yer aldığına işaret ederek, şunları kaydetti:

"Oruç Ali Uğur, 1998-2000 yılları arasında partimizde büro memuru olarak çalışmış ve hiçbir dönemde genel başkan danışmanlığı görevinde bulunmamıştır.

Milliyetçi Hareket Partisini karalamaya yönelik gerçek dışı, bu yanlı ve kasıtlı yayını yapanlar asla amaçlarına ulaşamayacaklardır. Ayrıca bu yayını yapanlarla ilgili olarak hukuki yollara başvurulacaktır."

CNNTürk
http://www.dilkolik.org/

MHP, KPSS'deki yalan haberlere dava açıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Turizm Bakanlığı Turist Rehberliği Kursu Açıyor.
» Eğitim-İş'ten KPSS kılavuzunun iptali için dava
» Eğitim - Bir - Sen maaş ve izin farkının iptali için dava açtı