Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KPSS şüphelisi serbest bırakıldı

YazarMesaj
Dilkolik
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik

Mesaj Sayısı : 1097 Başarı Puanı : 3263 Rep Gücü : 16 Kayıt tarihi : 10/08/09 Yaş : 15 Nerden : Dilkolik Ruh Hali : 29 Bidiği Diller :
  • Türkçe
  • İngilizce
Öğrenmek İstediği Diller :
  • Japonca

KPSS şüphelisi serbest bırakıldı Empty
MesajKonu: KPSS şüphelisi serbest bırakıldı   KPSS şüphelisi serbest bırakıldı Puce-p11C.tesi 4 Eyl. 2010 - 1:54

Kamu Personeli Seçme Sınavı ile ilgili soruları dağıttığı öne sürülen Berat K Ankara'da yakalanmıştı. Berat K sorgulandığı savcılık tarafından serbest bırakıldı.

KPSS iddialarına ilişkin sürdürülen soruşturma kapsamında, dün gözaltına alınan Berat K. savcılık ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Berat K, Ankara Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince sabah saatlerinde Ankara Adalet Sarayına getirildi.

Soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcısı Şadan Sakınan tarafından yaklaşık 1,5 saat sorgulanan Berat K, serbest bırakıldı.

İfadesinde suçlamaları kabul etmeyen Berat K.'nin, ''Soruları ele geçirmediğini ve kimseye de soru göndermediğini'' ileri sürerek, ''Ben kimseye 'hediye' göndermedim'' dediği öğrenildi.

Açıköğretim Fakültesinde okuduğunu ve asgari ücretle çalışan biri olduğunu belirten Berat K.'nin, KPSS ile ilgisinin bulunmadığını ve sınava da girmediğini söylediği kaydedildi.

AA
http://www.dilkolik.org/

KPSS şüphelisi serbest bırakıldı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Baki S, serbest bırakıldı.
» MEB'den serbest saatlere sınav yasağı
» KPSS çilesi
» KPSS kaldırılacak mı?
» Kopya iddiaları: İki KPSS karşılaştırılacak