Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

özellikle bu tür ingilizce oyunlar sbs öğrencileri için de çok iyi olur - flash oyunu

5 posters
YazarMesaj
Dilci
İngilizce Öğretmeni
Dilci

Mesaj Sayısı : 444 Başarı Puanı : 1159 Rep Gücü : 63 Kayıt tarihi : 29/07/09

özellikle bu tür ingilizce oyunlar sbs öğrencileri için de çok iyi olur - flash oyunu Empty
MesajKonu: özellikle bu tür ingilizce oyunlar sbs öğrencileri için de çok iyi olur - flash oyunu   özellikle bu tür ingilizce oyunlar sbs öğrencileri için de çok iyi olur - flash oyunu Puce-p11Cuma 22 Ocak 2010 - 5:44

Hafıza ve hatırlamaya dönük bir oyun. karelere tıklayacaksınız ve aynı eşyadan iki tane bulacaksınız. Bu yüzden birkere gördüğünüz kartın yerini unutmayın.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ali Çakır
Dilkolik Kurucusu
Dilkolik Kurucusu
Ali Çakır

Mesaj Sayısı : 580 Başarı Puanı : 1212 Rep Gücü : 42 Kayıt tarihi : 29/07/09 Yaş : 44 Nerden : Malatya Ruh Hali : 39

özellikle bu tür ingilizce oyunlar sbs öğrencileri için de çok iyi olur - flash oyunu Empty
MesajKonu: Geri: özellikle bu tür ingilizce oyunlar sbs öğrencileri için de çok iyi olur - flash oyunu   özellikle bu tür ingilizce oyunlar sbs öğrencileri için de çok iyi olur - flash oyunu Puce-p11Cuma 22 Ocak 2010 - 6:03

güzel oyunlar, bazen dalıp oyun oynuyorum Smile teşekkürler.
http://www.dilkolik.org
esra
Dilkolik Kurucusu
Dilkolik Kurucusu
esra

Mesaj Sayısı : 320 Başarı Puanı : 622 Rep Gücü : 13 Kayıt tarihi : 17/10/09 Ruh Hali : 8 Bidiği Diller :
  • Türkçe
  • İngilizce
Öğrenmek İstediği Diller :
  • Fransızca
  • Rusça

MesajKonu: Geri: özellikle bu tür ingilizce oyunlar sbs öğrencileri için de çok iyi olur - flash oyunu   özellikle bu tür ingilizce oyunlar sbs öğrencileri için de çok iyi olur - flash oyunu Puce-p11Cuma 22 Ocak 2010 - 6:15

Turgay hocam, bunlar da güzel oyunlar ama benim oyunlarım daha güzel Smile Smile
Dilci
İngilizce Öğretmeni
Dilci

Mesaj Sayısı : 444 Başarı Puanı : 1159 Rep Gücü : 63 Kayıt tarihi : 29/07/09

MesajKonu: Geri: özellikle bu tür ingilizce oyunlar sbs öğrencileri için de çok iyi olur - flash oyunu   özellikle bu tür ingilizce oyunlar sbs öğrencileri için de çok iyi olur - flash oyunu Puce-p11Cuma 22 Ocak 2010 - 10:36

esra demiş ki:
Turgay hocam, bunlar da güzel oyunlar ama benim oyunlarım daha güzel Smile Smile

hayır benim oyunlarım daha güzel Smile)
esra
Dilkolik Kurucusu
Dilkolik Kurucusu
esra

Mesaj Sayısı : 320 Başarı Puanı : 622 Rep Gücü : 13 Kayıt tarihi : 17/10/09 Ruh Hali : 8 Bidiği Diller :
  • Türkçe
  • İngilizce
  • Fransızca
  • Rusça

MesajKonu: Geri: özellikle bu tür ingilizce oyunlar sbs öğrencileri için de çok iyi olur - flash oyunu   özellikle bu tür ingilizce oyunlar sbs öğrencileri için de çok iyi olur - flash oyunu Puce-p11Cuma 22 Ocak 2010 - 10:48

Smile Smile oyun bulup oyun yükleyelim, geliştirici de olsun bol bol oyun oynayalım Smile Smile
eda hoca
Yeni Üye
Yeni Üye
eda hoca

Mesaj Sayısı : 46 Başarı Puanı : 100 Rep Gücü : 5 Kayıt tarihi : 17/10/09

MesajKonu: Geri: özellikle bu tür ingilizce oyunlar sbs öğrencileri için de çok iyi olur - flash oyunu   özellikle bu tür ingilizce oyunlar sbs öğrencileri için de çok iyi olur - flash oyunu Puce-p11Cuma 22 Ocak 2010 - 12:09

Turgay hocam 1-0 önde galiba. Smile Bu tür oyunlar çok güzel oluyor, ama ben daha çok profesyonel ve zor oyunlar arıyorum, bulduğunuzda buraya eklerseniz sevinirim. Kelime öğretimine önem veren ve advance düzeyindeki kelimeler olacak, hatta daha ileri Smile zoru severim.
Lehrerin
Almanca Öğretmeni
Lehrerin

Mesaj Sayısı : 28 Başarı Puanı : 30 Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi : 23/11/10 Ruh Hali : 17 Bidiği Diller :
  • Türkçe
  • Almanca
  • İngilizce
  • İspanyolca
  • İtalyanca
  • Hollandaca

MesajKonu: Geri: özellikle bu tür ingilizce oyunlar sbs öğrencileri için de çok iyi olur - flash oyunu   özellikle bu tür ingilizce oyunlar sbs öğrencileri için de çok iyi olur - flash oyunu Puce-p11Perş. 9 Ara. 2010 - 9:23

Keşke Almanca için de böyle oyunlar olsa, çok güzelmiş, biraz İngilizce pratik yapayım en iyisi:D

özellikle bu tür ingilizce oyunlar sbs öğrencileri için de çok iyi olur - flash oyunu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ingilizce yardımcı fiiller (Auxiliary Verbs) - flash basketbol oyunu
» İngilizce kelime oyunu (flash)
» Soy kütüğü ingilizce flash oyunu
» Renklerle ilgili ingilizce flash oyunu
» ingilizce edatlar - prepositions (flash basketbol oyunu)