Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

e-okula giremyorum

+3
öğretmen
nickyok
eda hoca
7 posters
YazarMesaj
eda hoca
Yeni Üye
Yeni Üye
eda hoca

Mesaj Sayısı : 46 Başarı Puanı : 100 Rep Gücü : 5 Kayıt tarihi : 17/10/09

e-okula giremyorum Empty
MesajKonu: e-okula giremyorum   e-okula giremyorum Puce-p11Çarş. 20 Ocak 2010 - 20:33

offf, arkdaşlar e-okula giremiyorum yaaa, bazı notlarda bir iki düzeltme yapacam, çok işim de yok ama, bir türlü giremiyorum sizde de durum aynı mı?
nickyok
Almanca Öğretmeni
nickyok

Mesaj Sayısı : 324 Başarı Puanı : 839 Rep Gücü : 27 Kayıt tarihi : 01/08/09

e-okula giremyorum Empty
MesajKonu: Geri: e-okula giremyorum   e-okula giremyorum Puce-p11Çarş. 20 Ocak 2010 - 20:36

maalesef hocam, ben de giremiyorum, ne olacak bu işin sonu hiç bilmiyorum. bugün notları girmemiz gerek, ama hala açılmadı, işin kötüsü benim okula gitmem gerek, okulda bilgisayar dolu olur diye evden yapıp gideyim diyorum ama olmuyor.
http://www.dilkolik.org
öğretmen
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Sayısı : 3 Başarı Puanı : 6 Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi : 16/10/09

e-okula giremyorum Empty
MesajKonu: Geri: e-okula giremyorum   e-okula giremyorum Puce-p11Çarş. 20 Ocak 2010 - 20:37

nickyok demiş ki:
maalesef hocam, ben de giremiyorum, ne olacak bu işin sonu hiç bilmiyorum. bugün notları girmemiz gerek, ama hala açılmadı, işin kötüsü benim okula gitmem gerek, okulda bilgisayar dolu olur diye evden yapıp gideyim diyorum ama olmuyor.

hocam iyi de okuldan daha rahat girmesi gerekmez mi? Belki okula gitseniz oradan giriş yapabilirsiniz.
eda hoca
Yeni Üye
Yeni Üye
eda hoca

e-okula giremyorum Empty
MesajKonu: Geri: e-okula giremyorum   e-okula giremyorum Puce-p11Çarş. 20 Ocak 2010 - 20:40

neden böyle oluyor? ne zaman düzelir? uffffffffffffff
öğretmen
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Sayısı : 3 Başarı Puanı : 6 Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi : 16/10/09

e-okula giremyorum Empty
MesajKonu: Geri: e-okula giremyorum   e-okula giremyorum Puce-p11Çarş. 20 Ocak 2010 - 20:41

valla eda hocam, öğrenciler, öğretmenler aşırı yüklenmesi sonucu girilemiyordur. İnşallah tez zamanda gelir, sık sık deneyin bir ara girecektir.
eda hoca
Yeni Üye
Yeni Üye
eda hoca

e-okula giremyorum Empty
MesajKonu: Geri: e-okula giremyorum   e-okula giremyorum Puce-p11Çarş. 20 Ocak 2010 - 20:43

inşallah bir an önce düzelir.
Ali Çakır
Dilkolik Kurucusu
Dilkolik Kurucusu
Ali Çakır

Mesaj Sayısı : 580 Başarı Puanı : 1212 Rep Gücü : 42 Kayıt tarihi : 29/07/09 Yaş : 44 Nerden : Malatya Ruh Hali : 39

e-okula giremyorum Empty
MesajKonu: Geri: e-okula giremyorum   e-okula giremyorum Puce-p11Çarş. 20 Ocak 2010 - 20:46

inşallah dediğiniz gibi bir an önce düzelir eda hocam, ben de sayfaya giremiyorum maalesef
nickyok
Almanca Öğretmeni
nickyok

e-okula giremyorum Empty
MesajKonu: Geri: e-okula giremyorum   e-okula giremyorum Puce-p11Çarş. 20 Ocak 2010 - 20:49

öğretmen demiş ki:
nickyok demiş ki:

hocam iyi de okuldan daha rahat girmesi gerekmez mi? Belki okula gitseniz oradan giriş yapabilirsiniz.

Maalesef, dünde bu sorun vardı, ben okuldaydım diğer öğretmenler girmeye çalışıyordu ama giremiyorlardı e-okula. Gün boyu öyle sürdü. Sonra ben eve geldim önce denedim girmedi, daha sonradan girdi. Ben de bu esnada notların bazılarını girdim derken yine gitti. Gece sakin olur dedim denerim dedim. Ama maalesef dün gecede giremedim. Sabah erken kalkıp gireyim dedim, O da olmadı.
eda hoca
Yeni Üye
Yeni Üye
eda hoca

e-okula giremyorum Empty
MesajKonu: Geri: e-okula giremyorum   e-okula giremyorum Puce-p11Çarş. 20 Ocak 2010 - 21:44

maalesef çalışmıyor, çalışmıyor, çalışmıyor
nickyok
Almanca Öğretmeni
nickyok

e-okula giremyorum Empty
MesajKonu: Geri: e-okula giremyorum   e-okula giremyorum Puce-p11Çarş. 20 Ocak 2010 - 22:06

ben de notları giremedim, şimdi okula gideceğim.
Ali Çakır
Dilkolik Kurucusu
Dilkolik Kurucusu
Ali Çakır

Mesaj Sayısı : 580 Başarı Puanı : 1212 Rep Gücü : 42 Kayıt tarihi : 29/07/09 Yaş : 44 Nerden : Malatya Ruh Hali : 39

e-okula giremyorum Empty
MesajKonu: Geri: e-okula giremyorum   e-okula giremyorum Puce-p11Çarş. 20 Ocak 2010 - 22:22

ben de açıldı şuanda
nickyok
Almanca Öğretmeni
nickyok

e-okula giremyorum Empty
MesajKonu: Geri: e-okula giremyorum   e-okula giremyorum Puce-p11Çarş. 20 Ocak 2010 - 22:44

ali_cakir demiş ki:
ben de açıldı şuanda

hocam işe bakın, ben de girdim notları düzelttim gitti. Smile Şans işte, sadece yazılıya girmeyen bir iki kişinin not ayarlaması var, onları da idarenin yapması lazım, okula telefon ettim onlar hala girememiş, ben de şimdi okula gideyim bari. Smile
Dilci
İngilizce Öğretmeni
Dilci

Mesaj Sayısı : 444 Başarı Puanı : 1159 Rep Gücü : 63 Kayıt tarihi : 29/07/09

e-okula giremyorum Empty
MesajKonu: Geri: e-okula giremyorum   e-okula giremyorum Puce-p11Perş. 21 Ocak 2010 - 1:03

bazen gelse de e-okul da sorunlar var.
wanhelsing
Dilkolik Üyesi
Dilkolik Üyesi

Mesaj Sayısı : 67 Başarı Puanı : 127 Rep Gücü : 8 Kayıt tarihi : 17/10/09

e-okula giremyorum Empty
MesajKonu: Geri: e-okula giremyorum   e-okula giremyorum Puce-p11Perş. 21 Ocak 2010 - 5:25

haberde de çıkmış, heralde karneleri tamamlamayan bir sürü okul vardır. e-okul hala sorunlu galiba bir geliyor bir gidiyor.
nickyok
Almanca Öğretmeni
nickyok

e-okula giremyorum Empty
MesajKonu: Geri: e-okula giremyorum   e-okula giremyorum Puce-p11Perş. 21 Ocak 2010 - 7:30

bugün okula gittim ama, bizim okul hala girememişti sabah çok erken okula gideceğiz, e-okul hala sorunlu, bizim okul yarın karneleri verebilecek mi çok merak ediyorum. Smile
eda hoca
Yeni Üye
Yeni Üye
eda hoca

e-okula giremyorum Empty
MesajKonu: Geri: e-okula giremyorum   e-okula giremyorum Puce-p11Perş. 21 Ocak 2010 - 7:32

ben de biraz zor olsada notları girdim, bizim okulda da hala giremeyen hocalar vardı. Bakalım yarın ne olacak.
esra
Dilkolik Kurucusu
Dilkolik Kurucusu
esra

Mesaj Sayısı : 320 Başarı Puanı : 622 Rep Gücü : 13 Kayıt tarihi : 17/10/09 Ruh Hali : 8 Bidiği Diller :
  • Türkçe
  • İngilizce
Öğrenmek İstediği Diller :
  • Fransızca
  • Rusça

e-okula giremyorum Empty
MesajKonu: Geri: e-okula giremyorum   e-okula giremyorum Puce-p11Cuma 22 Ocak 2010 - 8:00

nickyok demiş ki:
bugün okula gittim ama, bizim okul hala girememişti sabah çok erken okula gideceğiz, e-okul hala sorunlu, bizim okul yarın karneleri verebilecek mi çok merak ediyorum. Smile

eda hoca demiş ki:
ben de biraz zor olsada notları girdim, bizim okulda da hala giremeyen hocalar vardı. Bakalım yarın ne olacak.

okul ne yaptı halledebildi mi? bir sorun oldu mu?
nickyok
Almanca Öğretmeni
nickyok

e-okula giremyorum Empty
MesajKonu: Geri: e-okula giremyorum   e-okula giremyorum Puce-p11Cuma 22 Ocak 2010 - 9:51

halletti evet, ama öğleleyin karneleri dağıtabildi ancak, birçok okul da sanırım pazartesiye kalmış.

e-okula giremyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 32 özel okula araştırma
» Çocuğunuzu psikolojik olarak okula hazırlayın
» Okula yeni başlayacak çocuğa nasıl davranmalı?
» Okula gitmeyen çocuklar için yasal takip