Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz?

+2
Dilci
Ali Çakır
6 posters
YazarMesaj
Ali Çakır
Dilkolik Kurucusu
Dilkolik Kurucusu
Ali Çakır

Mesaj Sayısı : 580 Başarı Puanı : 1212 Rep Gücü : 42 Kayıt tarihi : 29/07/09 Yaş : 44 Nerden : Malatya Ruh Hali : 39

Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz? Empty
MesajKonu: Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz?   Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz? Puce-p11Paz 9 Ağus. 2009 - 5:45

Web sayfamızın kısa bir geçmişi var arkadaşlar, daha yeniyiz ama iddialıyız. Temel amacımız yabancı dil öğretmenlerinin ve öğrencilerinin her türlü sorunlarında yardımcı olmak. Eksiklerimizin olduğunun farkındayız. Şuanda sizlerden destek görmemiz lazım ki, ileride de sayfamız geliştikçe sizlere daha iyi destek olabilelim.

En son ali_cakir tarafından Cuma 20 Kas. 2009 - 22:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://www.dilkolik.org
Dilci
İngilizce Öğretmeni
Dilci

Mesaj Sayısı : 444 Başarı Puanı : 1159 Rep Gücü : 63 Kayıt tarihi : 29/07/09

MesajKonu: Geri: Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz?   Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz? Puce-p11Ptsi 10 Ağus. 2009 - 5:56

Bence web sayfası çok güzel, benim görünüş olarak çok hoşuma gidiyor. Hele de forumdan ayrı bir anasayfanın olması hoş olmuş. Tek sorun şu anda kullancısı az, zamanla bu da artacaktır bence, bugün google baktım, artık web sayfası ve bazı bölümler google da çıkmaya başlamış. önceden çıkmıyordu.

Ben dilkolik sayfasının güzel yerlere geleceğine gerçekten inanıyorum.
nickyok
Almanca Öğretmeni
nickyok

Mesaj Sayısı : 324 Başarı Puanı : 839 Rep Gücü : 27 Kayıt tarihi : 01/08/09

MesajKonu: Geri: Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz?   Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz? Puce-p11Cuma 14 Ağus. 2009 - 0:55

evet bence de, sayfa şuan itibariyle bile hiç fena değil, daha geçmişi üstelik 15 gün yani. Yine de iyiyiz. Smile
Dilci
İngilizce Öğretmeni
Dilci

Mesaj Sayısı : 444 Başarı Puanı : 1159 Rep Gücü : 63 Kayıt tarihi : 29/07/09

MesajKonu: Geri: Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz?   Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz? Puce-p11C.tesi 15 Ağus. 2009 - 22:59

Hocam oy değiştirme şansım yok mu Smile valla web sayfası mükümemel olmuş bence, yeni arkadaşlar gelmiş hem forumu canlandırmış hem de siz görsel olarak daha çok şey katmışsınız. Yakında facebooka yetişeceksiniz Smile Çünkü neredeyse bütün multimedia araçları var. Smile
Aysun
Yeni Üye
Yeni Üye
Aysun

Mesaj Sayısı : 11 Başarı Puanı : 16 Rep Gücü : 1 Kayıt tarihi : 31/08/09 Yaş : 39 Ruh Hali : 8

MesajKonu: Geri: Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz?   Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz? Puce-p11Cuma 4 Eyl. 2009 - 10:13

bencede web sayfası çok güzel, ama ben fazla giremiyorum o başka Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz? 678652
nuna
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Sayısı : 35 Başarı Puanı : 58 Rep Gücü : 21 Kayıt tarihi : 06/09/09

MesajKonu: Geri: Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz?   Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz? Puce-p11Ptsi 7 Eyl. 2009 - 9:41

tasarım mükemmel kullanıcı azlığı sorun değil bence insanlar farkı farkedeceklerdir mutlaka sadece zaman gerekir
nickyok
Almanca Öğretmeni
nickyok

Mesaj Sayısı : 324 Başarı Puanı : 839 Rep Gücü : 27 Kayıt tarihi : 01/08/09

MesajKonu: Geri: Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz?   Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz? Puce-p11C.tesi 7 Kas. 2009 - 9:26

Forum oldukça gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Dil dışı branşlar bölümünün de açılması muhteşem oldu, gittikçe büyüyor ve gelişiyoruz. Smile
old_boy
Dilkolik Üyesi
Dilkolik Üyesi

Mesaj Sayısı : 92 Başarı Puanı : 211 Rep Gücü : 3 Kayıt tarihi : 17/10/09

MesajKonu: Geri: Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz?   Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz? Puce-p11Paz 13 Ara. 2009 - 2:21

4 kişi kötü yönünde oy kullanmış, bence kötü diyenler çekemediklerinden dolayı kötü diyorlar. Sayfa son derece güzel, o kişilere sormak lazım neresi kötü diye, bence hiçde kötü değil,

Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çeviri Nasıl Yapılır? Çevirmen Nasıl Çalışır?
» Almanca Nasıl Öğrenilir ve Almanca Nasıl Çalışılmalı?
» Almanca Nasıl Bir Dil
» Matematik nasıl sevdirilir?
» Sunum nasıl yapılır ?