Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HOLLANDACA DİLİ VE UYUM SINAVI

2 posters
YazarMesaj
wilsanhollandaca
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Sayısı : 1 Başarı Puanı : 3 Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi : 14/01/10

HOLLANDACA DİLİ VE UYUM  SINAVI Empty
MesajKonu: HOLLANDACA DİLİ VE UYUM SINAVI   HOLLANDACA DİLİ VE UYUM  SINAVI Puce-p11Perş. 14 Ocak 2010 - 3:35

HOLLANDAYA GİTMEDEN HOLLANDA KÜLTÜRÜNÜ VE DİLİNİ BİZİMLE ÖĞRENİN YABANCILIK ÇEKMEYİN. 150 SAATLİK DERSLE HOLLANDACAYI ÖĞRENİN KONUŞUN VE KULLANIN. UYUM SINAVI ZORLAŞSADA DERT ETMEYİN. WİLSANLA HERKES KAZANIR. DETAYLI BİLGİ İÇİN TEL:0212-2883514 yada 0532-6173471
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yada [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
izmir844
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Sayısı : 2 Başarı Puanı : 4 Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi : 15/01/10

HOLLANDACA DİLİ VE UYUM  SINAVI Empty
MesajKonu: Geri: HOLLANDACA DİLİ VE UYUM SINAVI   HOLLANDACA DİLİ VE UYUM  SINAVI Puce-p11Cuma 15 Ocak 2010 - 5:29

?ZM?R Kar??yaka'da evimde özel ders vermekteyim.

Aile birle?imi s?nav?na yönelik haz?rlanmak istiyorsan?z vak?t kaybetmeden bana ula?ab?l?rs?n?z.

Hollanda'da do?mu? ve e?itim görmü? devlet onayl? Hollandaca yeminli tercuman?m.

Bana [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresinden ula?abilirsiniz.

HOLLANDACA DİLİ VE UYUM SINAVI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hollandaca, Hollandaca Kurs, Hollandaca Kursu, Hollanda Uyum sınavı kursu, Hollanda dil ve kultur sınavı kursu
» ALMANCA HOLLANDACA AİLE BİRLEŞİMİ SINAVI
» ::.HOLLANDACA AİLE BİRLEŞİMİ KURSUNDA İNANILMAZ KAMPANYA.::OXFORD ENGLİSH HOUSE::.
» HOLLANDACA FELEMENKÇE
» İzmir'de Hollandaca Özel Ders