Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pen-Friend İngilizce(Amerikan aksanı)

2 posters
YazarMesaj
zvetsen
Dilkolik Kurucusu
Dilkolik Kurucusu
zvetsen

Mesaj Sayısı : 277 Başarı Puanı : 537 Rep Gücü : 25 Kayıt tarihi : 15/08/09

Pen-Friend İngilizce(Amerikan aksanı) Empty
MesajKonu: Pen-Friend İngilizce(Amerikan aksanı)   Pen-Friend İngilizce(Amerikan aksanı) Puce-p11Cuma 13 Kas. 2009 - 12:41

Arkadaşlar bir arkadasa mektup yazıcam ingilizcesı cok ıyı olan bana yardım edebilirmi mektubuma.
Dilci
İngilizce Öğretmeni
Dilci

Mesaj Sayısı : 444 Başarı Puanı : 1159 Rep Gücü : 63 Kayıt tarihi : 29/07/09

MesajKonu: Geri: Pen-Friend İngilizce(Amerikan aksanı)   Pen-Friend İngilizce(Amerikan aksanı) Puce-p11Cuma 13 Kas. 2009 - 12:43

tabiki yardım ederim vasseile, ancak inşallah acil değildir. Smile
zvetsen
Dilkolik Kurucusu
Dilkolik Kurucusu
zvetsen

MesajKonu: Geri: Pen-Friend İngilizce(Amerikan aksanı)   Pen-Friend İngilizce(Amerikan aksanı) Puce-p11Cuma 13 Kas. 2009 - 12:44

Acil deği yarın sabah kaleme alacam sende bana ingilizcesini yazabilirmisin yalnız mektup amerikaya gidecek.
Dilci
İngilizce Öğretmeni
Dilci

MesajKonu: Geri: Pen-Friend İngilizce(Amerikan aksanı)   Pen-Friend İngilizce(Amerikan aksanı) Puce-p11Cuma 13 Kas. 2009 - 12:45

ingilizcesini yazarım da, yarın sabah kaleme alacaksan, bu gece çevrilmesi gerekir, acilyetten kastım buydu Wink
zvetsen
Dilkolik Kurucusu
Dilkolik Kurucusu
zvetsen

MesajKonu: Geri: Pen-Friend İngilizce(Amerikan aksanı)   Pen-Friend İngilizce(Amerikan aksanı) Puce-p11Cuma 13 Kas. 2009 - 12:47

Peki iyi geceler yarın gece buraya yazarım ...pazar güne kadar zaman var pazaertesi sabahı posta ile yollamayı düşünüyorum.
Dilci
İngilizce Öğretmeni
Dilci

MesajKonu: Geri: Pen-Friend İngilizce(Amerikan aksanı)   Pen-Friend İngilizce(Amerikan aksanı) Puce-p11Cuma 13 Kas. 2009 - 12:48

sen fırsat bulduğun ilk anda buraya yaz, ben de fırsat bulduğum ilk anda çevirim, fazla sürmez Wink
zvetsen
Dilkolik Kurucusu
Dilkolik Kurucusu
zvetsen

MesajKonu: Geri: Pen-Friend İngilizce(Amerikan aksanı)   Pen-Friend İngilizce(Amerikan aksanı) Puce-p11C.tesi 14 Kas. 2009 - 9:57

Merhaba arkadaşım
ilk önce mektup yazmakta ve almaktan çok hoşlandığımı söyleyerek başlıyorum.Umarım bu arkadaşlık ikimiz için iy olur.Umut ediyorum ki seninle çok iyi bir dost olacağız.
Aslında çok farklı dünyanin insanlarıyız mesela kültürlerimiz yaşayış tarzımız yemeklerimiz hayata bakış açılarımız inançlarımız düşüncelerimiz ,ama iyi arkadaş olmamız için hiçbiri engel değil.İlk önce sana kendimden bahsedeyim,Ben 24 yaşındayım 1 84 cm boynda 60kg,ve universitede işletme okumaktayım ve en büyük hayalim ise akıcı bir şekilde ingilizce konuşabilmek bunun yanı sıra amerika kültürüne büyük bir ilgim var.lost dawson's creek,one tree hill,vs gibi diziler izleyerek ingilizcemi geliştirmete çalışıyorum.Umarım hayallerim gerçek olur 2011 yılında fatih ile amerikaya gelirim ve seninle yüzyüze ingilizce konuşmak ve seni tanımak isterim.facebook'ta resimlerini gördüm çok hoşuma gittiller okul takımında voleybol oynuyorsun ve içimdeki bir ses çok iyi bir smaçör olduğunu söylüyor bu mektub'u altından sonra çıktığın bir maçta aldığın bir sayıyı bana armağan edermisin.bende lisede iken futbol ve basketbol takımındaydım ama burada voleybol tenis gibi sporlar pek populer değil.Ama voleybol oynarsam mevkim olarak pasörümdür.
Mektubunun sonuna geldim Umarım mektubumu okuyunca mutlu olmuşundur bana mektup yazarken kendinden bahsedermisin mesela nelerden hoşlanırsın neler yaparsın zamanını nasıl doldurursun vs.Kendine iyi bak arkadasım..
Dilci
İngilizce Öğretmeni
Dilci

MesajKonu: Geri: Pen-Friend İngilizce(Amerikan aksanı)   Pen-Friend İngilizce(Amerikan aksanı) Puce-p11Paz 15 Kas. 2009 - 2:10

Dear my friend.

First, I must begin my letter by saying that I like writing and receiving letters. I hope this friendship will be better for the both of us. I hope again that we will be very good friends.

Actually, we are very different people from each other, for example, like our cultures, our habits, our foods, our beliefs, our thoughts. Absolutely they are not obstacle to be good friend. First, I want to write about me. I am 24 years old, 1,84 cm tall and 64 kg weight. I have been studyin Management at university. My greatest imagination is to speak English fluently. At the same time, I am interested in American culture very much. I try to improve my English by watching series like "Lost, Dawson's Creek, One Tree Hill etc. I hope that my imaginations will come true. I can come with Fatih to America in 2011. I want to meet you and to speak English with you face to face. I looked your pictures on Facebook. I liked them very much. You are playing volleyball in school team and my foresight says that you are pretty good smasher. Would you please make me a present of the score that you get in a match, after you receive my letter? When I was also at highschool, I was in football and basketball team. But sports like volleyball, tennis aren't much popular here. But if I play volleyball, I am passer as standing.

My letter was finished here. I hope that you were very happy when you read it. When you write me a letter, will you please write about yourself? For example, what do you like? what are you doing nowadays? How are you spending your spare time? etc.

Take care of, my friend.
zvetsen
Dilkolik Kurucusu
Dilkolik Kurucusu
zvetsen

MesajKonu: Geri: Pen-Friend İngilizce(Amerikan aksanı)   Pen-Friend İngilizce(Amerikan aksanı) Puce-p11Paz 15 Kas. 2009 - 11:06

Mektup yarın sabah abd yolcusu:) emeğe sağlık

Pen-Friend İngilizce(Amerikan aksanı)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 21 ülkenin ingilizce aksanı :)
» Bir aşk mektubu çevirisi---pen-friend-İngilizce
» ingilizce dilbilgisi alıştırmaları - ingilizce ilgi zamirleri (relative pronouns) quiz
» ingilizce dilbilgisi alıştırmaları - ingilizce zarflar - adverbs quiz
» ingilizce selamlaşmalar - ingilizce dinleme becerisi - listening