Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YÖK: LYS henüz bir problem yok

YazarMesaj
Dilkolik
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik

Mesaj Sayısı : 1097 Başarı Puanı : 3263 Rep Gücü : 16 Kayıt tarihi : 10/08/09 Yaş : 15 Nerden : Dilkolik Ruh Hali : 29 Bidiği Diller :
  • Türkçe
  • İngilizce
Öğrenmek İstediği Diller :
  • Japonca

YÖK: LYS henüz bir problem yok Empty
MesajKonu: YÖK: LYS henüz bir problem yok   YÖK: LYS henüz bir problem yok Puce-p11Paz 26 Haz. 2011 - 4:18

Abdullah Gül Üniversitesi'nin temel atma törenine katılan YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan, LYS'ye ilişkin hiçbir sorunun olmadığını söyleyerek, "Şu an hiçbir problem yok. Aman problem olmasın" dedi

Abdullah Gül Üniversitesi'nin temel atma törenine katılan YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan, törenden önce basın mensuplarının sorularını yanıtladı. ÖSS'deki kopya ve şifre iddialarına ilişkin şu an hiçbir problemin olmadığını söyleyen Özcan, "Hiçbir problem, hiç bir sıkıntı yok. Bana gelen raporlar böyle. Hiçbir sıkıntı yok. Aman problem olmasın. Daha önceki iddialarda ferdi kopya çekenler yakalandı. Ben bunun daha büyük bir şebeke tarafından yapıldığına inanıyorum. Büyük bir grubun olduğunu düşünüyorum. Savcılarımız elinden geldiği kadarıyla bu işi hızla çözmeye çalışıyorlar. İnşallah yakında güzel şeyler çıkacak diye bekliyorum" dedi.

ÖSS'deki sınav sisteminin değiştirilesi konusundaki soruya da yanıt veren Özcan, "Böyle bir şey yoktur. Öğrencilerimizin kafasını bulandırmayalım. Gayet iyi çalışan bir sistemimiz var şu an" dedi.

YÖK Başkanı Özcan, daha sonra yanına gelen 3 yaşındaki Ahmet Ziya Topak isimli çocuğu da severek, kucağına aldı.

İHA
http://www.dilkolik.org/

YÖK: LYS henüz bir problem yok
1 sayfadaki 1 sayfası