Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KPSS'de 2. ek süre yarın sona erecek

YazarMesaj
Dilkolik
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik

Mesaj Sayısı : 1097 Başarı Puanı : 3263 Rep Gücü : 16 Kayıt tarihi : 10/08/09 Yaş : 15 Nerden : Dilkolik Ruh Hali : 29 Bidiği Diller :
  • Türkçe
  • İngilizce
Öğrenmek İstediği Diller :
  • Japonca

KPSS'de 2. ek süre yarın sona erecek Empty
MesajKonu: KPSS'de 2. ek süre yarın sona erecek   KPSS'de 2. ek süre yarın sona erecek Puce-p11Çarş. 8 Haz. 2011 - 4:34

ÖSYM, MEB'e gelen yoğun müracaatlar nedeniyle 2011-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sınavı'na başvuru için yarın saat 17.00'ye kadar ikinci ek süre tanıdı.

ÖSYM, Milli Eğitim Bakanlığına (MEB) gelen yoğun müracaatlar nedeniyle 2011-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sınavı'na başvuru için yarın saat 17.00'ye kadar ikinci ek süre tanıdı.

ÖSYM'den yapılan açıklamada, 2011-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sınavı'na başvuruların 25 Mayıs 2011 tarihinde tamamlandığı belirtildi.

Sınav ücretini yatırdığı halde başvuru yapamayanlara 31 Mayıs-1 Haziran'da başvurularını tamamlama olanağının tanındığı anımsatılan açıklamada, MEB'e gelen yoğun müracaatlar nedeniyle 2011-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sınavı'na bugün ve yarın yeniden başvuru yapabilme olanağı sağlandığı bildirildi. Açıklamada, adayların, sınav ücretini bankaya yatırarak bugün ve yarın başvurularını yapabilecekleri ifade edildi.

Açıklamada, adayların başvurularını, başvuru merkezlerinden ve bireysel başvuru hakkı olan adayların da isterlerse ÖSYM'nin http://ais.osym.gov.tr internet adresinden yapabilecekleri kaydedilen açıklamada, sürenin yarın saat 17.00'de sona ereceği belirtildi.

AA
http://www.dilkolik.org/

KPSS'de 2. ek süre yarın sona erecek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YGS'ye başvurular haftaya sona erecek
» Açıköğretim'a kayıtlar 26 Kasımda sona erecek
» Öğretmenlik başvuruları yarın sona eriyor
» Ek kontenjan başvuruları yarın sona eriyor
» SBS heyecanı sona erdi