Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çubukçu'dan siyasi partilere rica

YazarMesaj
Dilkolik
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik

Mesaj Sayısı : 1097 Başarı Puanı : 3263 Rep Gücü : 16 Kayıt tarihi : 10/08/09 Yaş : 15 Nerden : Dilkolik Ruh Hali : 29 Bidiği Diller :
  • Türkçe
  • İngilizce
Öğrenmek İstediği Diller :
  • Japonca

Çubukçu'dan siyasi partilere rica Empty
MesajKonu: Çubukçu'dan siyasi partilere rica   Çubukçu'dan siyasi partilere rica Puce-p11Perş. 2 Haz. 2011 - 9:40

Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, 4-5 Haziran 2011 tarihlerinde yapılacak ilköğretim 7. ve 8. sınıflar SBS sırasında, sesli propaganda araçlarını kullanmama ricasında bulundu.

Bakan Çubukçu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hafta sonu yapılacak SBS'ye girecek öğrencilere yürekten başarı diledi.

Öğrencilere heyecanlanmamaları ve kendilerine güvenmeleri tavsiyesinde bulunan Çubukçu, ''Eğitim ve öğretim ortamlarının iyileştirilmesi konusunda attığımız adımlar sayesinde 4 yıl gibi kısa bir süre sonra öğrencilerimizi bu sınav maratonundan, heyecanından kurtaracak yapısal değişikliklere gidiyoruz'' diye konuştu.

SBS sınavı öncesi siyasi partilere çağrı yapan Çubukçu, şunları kaydetti:

''Bu hafta sonu gerçekleşecek sınavla ilgili siyasi partilerden ricam var. Siyasi partilerimiz, Cumartesi ve pazar günleri saat 10.00-13.00 saatleri arasında sesli propaganda araçlarını kullanma konusunda biraz özenli davranırlarsa, hem sınava girecek çocuklarımız, hem de onları bekleyen velilerimiz için önemli bir destek olacaktır. Bu kısa bir aralık. Serbest propaganda dönemi olduğu için her hangi bir yasal düzenleme ve sınırlandırma getiremiyoruz. Sadece özenli davranmalarını rica ediyoruz.'

AA
http://www.dilkolik.org/

Çubukçu'dan siyasi partilere rica
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Osmanlı Siyasi Tarihi (Tarih Ders Videosu)
» Korece Dersler (Korece Öğrenelim)
» Almanca emir, istek ve rica cümleleri (Der Imperativ-Wünsche Mit Modalverben 1) (Video)
» Almanca emir, istek ve rica cümleleri (Der Imperativ-Wünsche Mit Modalverben 2) (Video)