Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

çin dili edebiyatı bölümü

3 posters
YazarMesaj
Coraline
Yeni Üye
Yeni Üye
Coraline

Mesaj Sayısı : 1 Başarı Puanı : 3 Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi : 27/02/11

çin dili edebiyatı bölümü Empty
MesajKonu: çin dili edebiyatı bölümü   çin dili edebiyatı bölümü Puce-p11Paz 27 Şub. 2011 - 5:27

bir sorum olacak benim.Ben şu an üniversitede okuyorum işletme bölümüyüm.Üniversiteyi bitirdikten sonra çin dili edebiyatı okumayı düşünüyorum ama sadece iki üniversitede var.Bu bölümü okursam bana büyük bi getirisi olurmu yani 4 sene daha öğrencilik hayatı yapmama değermi ?
esra
Dilkolik Kurucusu
Dilkolik Kurucusu
esra

Mesaj Sayısı : 320 Başarı Puanı : 622 Rep Gücü : 13 Kayıt tarihi : 17/10/09 Ruh Hali : 8 Bidiği Diller :
  • Türkçe
  • İngilizce
Öğrenmek İstediği Diller :
  • Fransızca
  • Rusça

MesajKonu: Geri: çin dili edebiyatı bölümü   çin dili edebiyatı bölümü Puce-p11Paz 27 Şub. 2011 - 5:56

Aslında genel yaygın bir görüş Çince'nin önem kazandığı ve zaman geçtikçe de daha çok önem kazanacağı yönündedir. Nüfusu ve dünya ekonomisinde yükselen konumu nedeniyle bu olabilir. Bana sorarsanız. Büyük bir getirisi olur gibi ama o zamana kadar neler olacağı belli değil. Ama bence okumanız sizin avantajınıza olur ve kendinizi iyi geliştirirseniz büyük bir getirisi olabilir.
http://www.dilkolik.org
acemi
Dilkolik Üyesi
Dilkolik Üyesi

Mesaj Sayısı : 226 Başarı Puanı : 594 Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi : 19/10/09

MesajKonu: Geri: çin dili edebiyatı bölümü   çin dili edebiyatı bölümü Puce-p11Salı 1 Mart 2011 - 5:31

Bence güzel bir bölüm. Neden olmasın. Benim kendi şahsi fikrim.

çin dili edebiyatı bölümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hangi dili biliyorsunuz yada en çok hangi dili öğrenmek isterdiniz?
» Fransız Edebiyatı Tarihi
» İslamiyet Dönemi Türk Edebiyatı
» İslamiyet Öncesi Türk Edebiyatı
» Haberler / Duyurular bölümü için düzenleme