Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hızlı A1 Sertifikasını Almam Lazım

3 posters
YazarMesaj
s.sakinci
Yeni Üye
Yeni Üye
s.sakinci

Mesaj Sayısı : 1 Başarı Puanı : 3 Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi : 28/11/10

Hızlı A1 Sertifikasını Almam Lazım Empty
MesajKonu: Hızlı A1 Sertifikasını Almam Lazım   Hızlı A1 Sertifikasını Almam Lazım Puce-p11Ptsi 29 Kas. 2010 - 21:51

2,5 yıldır eşimin yanına Almanya'ya gitmeye çalışıyorum.Şimdiye kadar katıldığım kurslardan başarıelde edemedim.Ankara'da bir ay kursla başarı garantisi verenbir kurum olduğunu duydum.En kısa zamanda sertifika almamı sağlayabilecek bir yer tavsiye edebilirmisiniz?Ankara2daki kursu nasıl bulabilirim.Adresini biliyormusunuz?
semra
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Sayısı : 18 Başarı Puanı : 30 Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi : 17/10/09

MesajKonu: Geri: Hızlı A1 Sertifikasını Almam Lazım   Hızlı A1 Sertifikasını Almam Lazım Puce-p11Salı 30 Kas. 2010 - 5:21

Bu konuda size goethe enstitüsünü önerebilirim. Bir araştırın isterseniz. Goethe enstitüsü Ankara şubesi web adresi:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bir inceleyin isterseniz.
a1ci
Yeni Üye
Yeni Üye
a1ci

Mesaj Sayısı : 1 Başarı Puanı : 1 Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi : 01/12/10 Yaş : 56 Ruh Hali : 8 Bidiği Diller :
  • Türkçe
  • Almanca
  • İngilizce
  • İspanyolca
Öğrenmek İstediği Diller :
  • İtalyanca
  • Rusça
  • Japonca
  • Çince

MesajKonu: Geri: Hızlı A1 Sertifikasını Almam Lazım   Hızlı A1 Sertifikasını Almam Lazım Puce-p11C.tesi 4 Ara. 2010 - 7:20

Almanca A1 sertifika sınavına hazırlık kursu verdiğini söyleyen pek çok yer vardır elbette. Sizin aradığınız yer Altın Geçit Yabancı Diller Okulu.
Her ay yaklaşık 10-15 kişinin Almanya Vizesi için a1 sınavına girmesini sağlayan ve henüz kursa katılıp da sertifika alamayan öğrencisi olmayan Altın Geçit’in referansları yine öğrencileridir.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sitesinde bu listeyi bulabilirsiniz ve isterseniz kendiniz çeşitli şehirlerden gelmiş öğrencilerle birebir konuşarak izlenimlerini ve Altın Geçit’in kendilerine katkılarını kendi ağızlarından dinleyebilir.
[url=http://www.altingecit.com]
http://www.altingecit.com

Hızlı A1 Sertifikasını Almam Lazım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» pen friend İngilizcesi lazım
» Almanca çeviri lazım
» Bana fransızca okunuşu lazım-1-
» YÖK Başkanı: YÖK'ün şeklinin değişmesi lazım
» 2010 - 2011 Almanca 1. dönem 1. yazılı soruları