Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sizce KPSS branş sınavı yapılmalı mı?

3 posters

Evet, MEB yapmalı.
Sizce KPSS branş sınavı yapılmalı mı? Poll_left41%Sizce KPSS branş sınavı yapılmalı mı? Poll_right
 41% [ 29 ]
Evet, ama MEB tarafından değil.
Sizce KPSS branş sınavı yapılmalı mı? Poll_left30%Sizce KPSS branş sınavı yapılmalı mı? Poll_right
 30% [ 21 ]
Hayır, mevcut sınav iyi.
Sizce KPSS branş sınavı yapılmalı mı? Poll_left29%Sizce KPSS branş sınavı yapılmalı mı? Poll_right
 29% [ 21 ]
Toplam Oylar : 71

Anket kapatıldı

YazarMesaj
esra
Dilkolik Kurucusu
Dilkolik Kurucusu
esra

Mesaj Sayısı : 320 Başarı Puanı : 622 Rep Gücü : 13 Kayıt tarihi : 17/10/09 Ruh Hali : 8 Bidiği Diller :
  • Türkçe
  • İngilizce
Öğrenmek İstediği Diller :
  • Fransızca
  • Rusça

Sizce KPSS branş sınavı yapılmalı mı? Empty
MesajKonu: Sizce KPSS branş sınavı yapılmalı mı?   Sizce KPSS branş sınavı yapılmalı mı? Puce-p11Ptsi 11 Ekim 2010 - 4:09

Sizce KPSS'de branş sınavı yapılıp, öğretmenler kendi alanlarından sınava tabi tutulmalı mı?
http://www.dilkolik.org
Lehrerin
Almanca Öğretmeni
Lehrerin

Mesaj Sayısı : 28 Başarı Puanı : 30 Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi : 23/11/10 Ruh Hali : 17 Bidiği Diller :
  • Türkçe
  • Almanca
  • İngilizce
Öğrenmek İstediği Diller :
  • İspanyolca
  • İtalyanca
  • Hollandaca

MesajKonu: Geri: Sizce KPSS branş sınavı yapılmalı mı?   Sizce KPSS branş sınavı yapılmalı mı? Puce-p11Salı 23 Kas. 2010 - 4:57

Kesinlikle olmalı! Aklım bir türlü almıyor, nasıl oluyor da Almanca(ve diğer dil) öğretmenleri dil sorularından hiçbir puan alamayıp alanları dışında tüm konulardan sorunlu olabiliyor. Kendi adıma 2-3 defa o sınava niye girdim, nasıl girdim diye de düşünüyorum zamanında. İşin bir diğer boyutu da birçok insanın bunu bilmemesi, ayrıca yabancı dil bilgisi zayıf öğretmenlerin atanıp, yabancı dil konusunda çok başarılı öğretmenlerin atanamaması haksızlığını insanlara anlatmaya çalışmak bazen çok zor oluyor.
Dilci
İngilizce Öğretmeni
Dilci

Mesaj Sayısı : 444 Başarı Puanı : 1159 Rep Gücü : 63 Kayıt tarihi : 29/07/09

MesajKonu: Geri: Sizce KPSS branş sınavı yapılmalı mı?   Sizce KPSS branş sınavı yapılmalı mı? Puce-p11Salı 23 Kas. 2010 - 5:55

Bence yabancı dil öğretmenleri KPSS yerine KPDS'ye girseler daha iyi olur. En azından dil sorusu çözerler. Yabancı dil öğretmenleri için en azından KPDS KPSS'den daha mantıklı

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sizce KPSS iptal edilmeli mi?
» Yargı 7 adet KPSS deneme sınavı
» 2010 KPSS Yargı deneme sınavı
» KPSS Eğitim Bilimleri Sınavı tekrarlandı
» ÖSYM'den KPSS Eğitim Bilimleri sınavı açıklaması