Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KPSS'de hala soru işaretleri var!

YazarMesaj
Dilkolik
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik

Mesaj Sayısı : 1097 Başarı Puanı : 3263 Rep Gücü : 16 Kayıt tarihi : 10/08/09 Yaş : 15 Nerden : Dilkolik Ruh Hali : 29 Bidiği Diller :
  • Türkçe
  • İngilizce
Öğrenmek İstediği Diller :
  • Japonca

KPSS'de hala soru işaretleri var! Empty
MesajKonu: KPSS'de hala soru işaretleri var!   KPSS'de hala soru işaretleri var! Puce-p11C.tesi 18 Eyl. 2010 - 1:20

KPSS'ye kısmi iptal kararı eğitimcilerin kafasındaki soru işaretlerini silmeye yetmedi. Eğitim-Sen Genel Başkanı Zübeyde Kılıç, "Bu iptal daha önce değil de şimdi yapıldıysa ortada ne gibi veriler var?" diye sordu, ele geçen verilerin kamuoyuyla paylaşılması gerektiğini söyledi.

Eğitim-Sen Genel Başkanı, sendika genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, dün iptal edildiği açıklanan KPSS'nin eğitim bilimleri testi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Sınavın bir bölümünün iptal edilmesine rağmen halen birtakım sorulara cevap verilmediğini vurguladı.

Kılıç, "Sınava giren öğretmen adaylarının mağduriyetlerinin hesabını kim verecek? Bu sürecin yarattığı öğretmen açığının mağduru olan çocuklarımıza ilişkin hesabı kimler verecek? Bu soruların hepsi ortada" diye konuştu.

YÖK'ün ve ÖSYM'nin bu süreçte çelişkili açıklamalar yaptığını da ileri süren Zübeyde Kılıç, bu şekilde iddiaların giderek artacağını, şaibelerin giderek büyüyeceğini iddia etti.

CNNTürk
http://www.dilkolik.org/

KPSS'de hala soru işaretleri var!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Noktalama İşaretleri (Video)
» KPSS Türkçe sorusu, noktalama işaretleri
» present tense ve noktalama işaretleri, güzel bir flash oyunu
» Polinomlar (Video)
» Analitik Geometri (Geometri Ders Videosu)