Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ÖSYM: Giriş belgelerini özenle saklayın

YazarMesaj
Dilkolik
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik

Mesaj Sayısı : 1097 Başarı Puanı : 3263 Rep Gücü : 16 Kayıt tarihi : 10/08/09 Yaş : 15 Nerden : Dilkolik Ruh Hali : 29 Bidiği Diller :
  • Türkçe
  • İngilizce
Öğrenmek İstediği Diller :
  • Japonca

ÖSYM: Giriş belgelerini özenle saklayın Empty
MesajKonu: ÖSYM: Giriş belgelerini özenle saklayın   ÖSYM: Giriş belgelerini özenle saklayın Puce-p11Çarş. 8 Eyl. 2010 - 0:08

ÖSYM, adayların ertelenen TUS ile Önlisans/Ortaöğretim düzeyindeki KPSS, adreslerine gönderilen eski tarihli Sınava Giriş Kimlik Belgeleri ile gireceklerinden, bu belgelerini dikkatle saklamaları gerektiğini bildirdi.

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi'nden (ÖSYM) yapılan yazılı açıklamada, 18-19 Eylül tarihlerinde yapılması planlanan TUS ve 26 Eylül tarihinde yapılması planlanan Ortaöğretim/Önlisans KPSS'nin sınav merkezlerine göre aday atamalarının yapıldığı hatırlatarak, Sınava Giriş ve Kimlik Belgelerinin adaylara postalama işlemlerinin tamamlanmış bulunduğu kaydedildi.

Sınav tarihleri ertelenen TUS ve KPSS'nin uygulanacağı yeni tarihlerinin kesinlik kazandığında adayların sınav yeri atamasının yeniden yapılmayacağı belirtilen açıklamada, “Yeni bir Sınava Giriş Belgesi gönderilmeyecektir. Adaylar ertelenen bu iki sınava, adreslerinde gönderilen eski tarihli Sınava Giriş ve Kimlik Belgeleri ile gireceklerinden bu belgelerin dikkatle saklanması gerekmektedir” denildi.

Haber7
http://www.dilkolik.org/

ÖSYM: Giriş belgelerini özenle saklayın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» LYS giriş belgeleri ÖSYM'nin sitesinde
» YGS giriş belgeleri ÖSYM sitesinde
» ÖSYM'den LYS adaylarına ek süre
» Açık Öğretim sınav giriş yerleri belli oldu
» ÖSYM’de ifade günü