Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Öğretmenlere 550 TL hazırlık ödeneği

YazarMesaj
Dilkolik
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik Yöneticisi
Dilkolik

Mesaj Sayısı : 1097 Başarı Puanı : 3263 Rep Gücü : 16 Kayıt tarihi : 10/08/09 Yaş : 15 Nerden : Dilkolik Ruh Hali : 29 Bidiği Diller :
  • Türkçe
  • İngilizce
Öğrenmek İstediği Diller :
  • Japonca

Öğretmenlere 550 TL hazırlık ödeneği Empty
MesajKonu: Öğretmenlere 550 TL hazırlık ödeneği   Öğretmenlere 550 TL hazırlık ödeneği Puce-p11Perş. 2 Eyl. 2010 - 22:16

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), öğretmenlere 2010-2011 eğitim-öğretim yılında hazırlık ödeneği olarak geçen yıl verilen miktar olan 515 TL ödenmesini önerdi.

Alınan bilgiye göre, öğretmenlere her eğitim-öğretim yılı başında verilen hazırlık ödeneğinin miktarı, Milli Eğitim Bakanlığınca hazırlanan teklifte artırılmadı.

MEB, Maliye Bakanlığına bu ödeneğin 515 TL olması önerisinde bulundu. Önerinin bu şekilde kabul edilmesi halinde, öğretmenlere hazırlık ödeneği eğitim-öğretim yılı başında verilecek.

Eğitim-öğretim hizmetleri sınıfına dahil öğretmen unvanlı kadrolarda görevli olup fiilen öğretmenlik yapanlara (ilköğretim ve okul müdürleri ile yardımcıları, cezaevi okullarında çalışan öğretmenler, yönetici, eğitim uzmanı ve eğitim uzman yardımcıları dahil, ilköğretim müfettişleri hariç) her yıl eğitim-öğretime hazırlık ödeneği veriliyor.

AA
http://www.dilkolik.org/

Öğretmenlere 550 TL hazırlık ödeneği
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İthal öğretmenlere 'Angus' benzetmesi
» Bakan Çubukçu'dan öğretmenlere maaş müjdesi
» Öğretmenlere kötü haber
» Öğretmenlere askerlik müjdesi!
» 24 Kasım'da öğretmenlere ikramiye jesti