Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

British English (British Life) Hayatınızın Hatasını yapmadan okuyun

4 posters
YazarMesaj
online38
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Sayısı : 2 Başarı Puanı : 4 Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi : 09/05/10

British English (British Life) Hayatınızın Hatasını yapmadan okuyun Empty
MesajKonu: British English (British Life) Hayatınızın Hatasını yapmadan okuyun   British English (British Life) Hayatınızın Hatasını yapmadan okuyun Puce-p11Paz 9 Mayıs 2010 - 3:45

Merhaba

British English (şimdi british life da deniliyor) kursuna kayıt yaptırmıştım.Kayıt yaparken gayet güler yüzlü bütün problemlerin halledilebileceğini söyleyerek sizi ikna ediyorlar.Ama imzayı attığnız anda siz onların kölesi haline geliyosunuz.Konuştuğunuz herşey orda unutulup gidiyor.Neyse kayıt yaptırdık kursa başladık.Ama orası sadece vaktinin boşa harcama yeri verdikleri eğitim çok kötü zamanı nasıl geçirsek diye düşünüyorlat.İngilizce dil kursuna gidiyorsun ama bilgiayar dersi adı altında sizi bilgiasayar odasına bırakıp gidiyorlar.Yanlış anlamayın bilgisayar Türkçe başınızda hoca yok.Sizi bırakıyorlar herkes istediğini yapsın deyip sizi enayi yerine koyuyorlar.Aylık para ödeme gününü bir saat bile geciktirmeyin yoksa başınız ağrır.Kursu beğenmeyip kayıdınızı aldırmak istediğinizdede gerçek yüzleri ortaya çıkıyor.Parayı ödeyinde ister gelin ister gelmeyin diyorlar.Kaydınızı kesinlikle aldırmak istediğinizdede avukat bağırarak konuşmaya başlıyor. Sizi icraya veriyorlar.Kurtuluşunuz yok.Eğitim çok kötü ek olarak söyledikleri şeylerin hiç biri yok.Bu kadar kötü bir eğitim yeri görmedim.Sakın böle bi hata yapmayın.Yaşadıklarımı sizlere anlattım gerisi size kalmış.

Özet: Sizi enayi yerine koyup soyuyorlar.Evinize icra gelebilir.Sözleşmeyi imzaladığınız anda bittiniz.
old_boy
Dilkolik Üyesi
Dilkolik Üyesi

Mesaj Sayısı : 92 Başarı Puanı : 211 Rep Gücü : 3 Kayıt tarihi : 17/10/09

MesajKonu: Geri: British English (British Life) Hayatınızın Hatasını yapmadan okuyun   British English (British Life) Hayatınızın Hatasını yapmadan okuyun Puce-p11Paz 9 Mayıs 2010 - 3:50

evet gerçekten böyle kurslar olup insanın canını sıkabiliyor, inşallah burada belirttiğiniz durum kişisel bir husumetten değil de, gerçekten yaşadığınız sıkıntıdan kaynaklıdır. Çünkü siz de takdir edersiniz ki bazen karalama maksatlı da olabiliyor, Yanlış anlamayın ben öyledir demiyorum. Ancak böyle davrananlar da var.
online38
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Sayısı : 2 Başarı Puanı : 4 Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi : 09/05/10

MesajKonu: Geri: British English (British Life) Hayatınızın Hatasını yapmadan okuyun   British English (British Life) Hayatınızın Hatasını yapmadan okuyun Puce-p11Paz 9 Mayıs 2010 - 3:56

bu yazdıklarımın aynılarını yaşadım hayatımın hatasını yaptım çok pişmanım.Benden gitmediğim kurs için para istiyorlar.Bende vermedim şu an icralığım.
esra
Dilkolik Kurucusu
Dilkolik Kurucusu
esra

Mesaj Sayısı : 320 Başarı Puanı : 622 Rep Gücü : 13 Kayıt tarihi : 17/10/09 Ruh Hali : 8 Bidiği Diller :
  • Türkçe
  • İngilizce
Öğrenmek İstediği Diller :
  • Fransızca
  • Rusça

MesajKonu: Geri: British English (British Life) Hayatınızın Hatasını yapmadan okuyun   British English (British Life) Hayatınızın Hatasını yapmadan okuyun Puce-p11Paz 9 Mayıs 2010 - 3:57

Gerçekten çok kötü bir durum.
http://www.dilkolik.org
Lehrerin
Almanca Öğretmeni
Lehrerin

Mesaj Sayısı : 28 Başarı Puanı : 30 Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi : 23/11/10 Ruh Hali : 17 Bidiği Diller :
  • Türkçe
  • Almanca
  • İngilizce
Öğrenmek İstediği Diller :
  • İspanyolca
  • İtalyanca
  • Hollandaca

MesajKonu: Geri: British English (British Life) Hayatınızın Hatasını yapmadan okuyun   British English (British Life) Hayatınızın Hatasını yapmadan okuyun Puce-p11Salı 23 Kas. 2010 - 4:08

Yeni bir dil öğrenmek için ya da İngilizcemi geliştirmek için ne zaman kurs araştırmaya başlasam, bu tip olaylar aklıma geliyor ya da kurslarda çalışan öğretmen arkadaşlardan da duyduğum için hep askıya alıyorum.

Bu tip ödemede diretmelerin dışında, bir de öğretmenlerin sık değişmesi sorunu oluyor çoğu kursta sanırım. Benim duyduklarım o yönde oldu hep, o yüzden gerçekten şans işi. Tabii iyi oldukları takdirde bir iki defa değişmesi sorun değil aksine renklilik getirebilir, bir de böyle düşünmek lazım sanırım. rabbit

British English (British Life) Hayatınızın Hatasını yapmadan okuyun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» British Eurolang
» 'Güneş ve rüzgar enerjisi mühendisliği okuyun'
» English Grammar
» :::OXFORD ENGLİSH HOUSE ( Tel : 0 216 354 79 79):::
» OXFORD ENGLISH HOUSE ( Tel : 0 216 354 79 79)