Dilkolik - Yabancı Dil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Eğitim ve Yabancı Dil Portalı

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bende burdayıımmm:)

+3
Dilci
nickyok
busr@
7 posters
YazarMesaj
busr@
Yeni Üye
Yeni Üye
busr@

Mesaj Sayısı : 6 Başarı Puanı : 15 Rep Gücü : 5 Kayıt tarihi : 16/08/09 Yaş : 34 Nerden : samsun

bende burdayıımmm:) Empty
MesajKonu: bende burdayıımmm:)   bende burdayıımmm:) Puce-p11Paz 16 Ağus. 2009 - 6:12

mrb arkadaşlar ben büşra samsun ingilizce öğretmenliği busene başlıyorum.ayrıca hayırlı olsun site çok daha gelişeceğine eminim;)
nickyok
Almanca Öğretmeni
nickyok

Mesaj Sayısı : 324 Başarı Puanı : 839 Rep Gücü : 27 Kayıt tarihi : 01/08/09

MesajKonu: Geri: bende burdayıımmm:)   bende burdayıımmm:) Puce-p11Paz 16 Ağus. 2009 - 6:13

hoş geldin büşra, hayırlı olsun bu arada, site hakkındaki fikrine kesinlikle katılıyorum. Aslında ben bu siteyi seviyorum, çünkü bir çok sitede bulamadığım güzel özellikler var Smile iyi forumlar
http://www.dilkolik.org
busr@
Yeni Üye
Yeni Üye
busr@

Mesaj Sayısı : 6 Başarı Puanı : 15 Rep Gücü : 5 Kayıt tarihi : 16/08/09 Yaş : 34 Nerden : samsun

MesajKonu: Geri: bende burdayıımmm:)   bende burdayıımmm:) Puce-p11Paz 16 Ağus. 2009 - 6:15

teşekkürler güzel paylaşımlar dileğiyle;)
Dilci
İngilizce Öğretmeni
Dilci

Mesaj Sayısı : 444 Başarı Puanı : 1159 Rep Gücü : 63 Kayıt tarihi : 29/07/09

MesajKonu: Geri: bende burdayıımmm:)   bende burdayıımmm:) Puce-p11Paz 16 Ağus. 2009 - 7:49

hoş geldin büşra Wink
busr@
Yeni Üye
Yeni Üye
busr@

MesajKonu: Geri: bende burdayıımmm:)   bende burdayıımmm:) Puce-p11Paz 16 Ağus. 2009 - 7:50

teşekkürler hoşbuldum;)
zvetsen
Dilkolik Kurucusu
Dilkolik Kurucusu
zvetsen

Mesaj Sayısı : 277 Başarı Puanı : 537 Rep Gücü : 25 Kayıt tarihi : 15/08/09

MesajKonu: Geri: bende burdayıımmm:)   bende burdayıımmm:) Puce-p11Ptsi 17 Ağus. 2009 - 4:43

Hoşgeldin canıma arkadaşım büşra..
busr@
Yeni Üye
Yeni Üye
busr@

MesajKonu: Geri: bende burdayıımmm:)   bende burdayıımmm:) Puce-p11Ptsi 17 Ağus. 2009 - 4:57

hoşbulduk canım abim;)
tarantino
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Sayısı : 6 Başarı Puanı : 10 Rep Gücü : 2 Kayıt tarihi : 01/08/09

MesajKonu: Geri: bende burdayıımmm:)   bende burdayıımmm:) Puce-p11Ptsi 17 Ağus. 2009 - 10:25

hoşgeldin büşra bende yeni yeni ingilizceye giriş yapıyorum paylaşımlarımızla birbirimize bayağı faydalı olacağımıza inanıyorum.tekrar hoşgeldin okul döneminde kolaylıklar Smile
busr@
Yeni Üye
Yeni Üye
busr@

MesajKonu: Geri: bende burdayıımmm:)   bende burdayıımmm:) Puce-p11Salı 18 Ağus. 2009 - 5:12

çok teşekkür ederim
bay_tingis
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Sayısı : 9 Başarı Puanı : 11 Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi : 02/06/10 Yaş : 34 Nerden : istanbul Ruh Hali : 11 Bidiği Diller :
  • Türkçe
Öğrenmek İstediği Diller :
  • İngilizce

MesajKonu: Geri: bende burdayıımmm:)   bende burdayıımmm:) Puce-p11Çarş. 2 Haz. 2010 - 6:14

slm arkadaslar nasılsınız ben cüneyt siteyi cok beğendim khu hukuk tayım site super
nazan
Dilkolik Üyesi
Dilkolik Üyesi

Mesaj Sayısı : 59 Başarı Puanı : 103 Rep Gücü : 1 Kayıt tarihi : 18/10/09

MesajKonu: Geri: bende burdayıımmm:)   bende burdayıımmm:) Puce-p11Çarş. 2 Haz. 2010 - 8:31

teşekkürler. iyiyiz Smile sen nasılsın? Smile KHU hukuk?
bay_tingis
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Sayısı : 9 Başarı Puanı : 11 Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi : 02/06/10 Yaş : 34 Nerden : istanbul Ruh Hali : 11 Bidiği Diller :
  • Türkçe
Öğrenmek İstediği Diller :
  • İngilizce

MesajKonu: Geri: bende burdayıımmm:)   bende burdayıımmm:) Puce-p11Çarş. 2 Haz. 2010 - 9:30

tessekur ederim

bende burdayıımmm:)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» slm bende yenı uyeyım
» Bende Yeni Üyeyim Artık
» selam bende çiçeği burnun dil koliğim:)